LEGO Black Friday Alışverişi ve Avengers Kulesi Seti

LEGO, Black Friday günlerinde artık eskisi gibi her sette indirim yapmıyor. Onun yerine daha fazla hediye set verip, seçtiği setlerde büyük indirimler yapıyor. Bildiğiniz gibi Türkiye’deki LEGO mağazaları Certified Store olduğu, yani LEGO’nun kendisi tarafından işletilmediği için hediye set ya da Insider (eski adıyla LEGO VIP) üyeliği gibi avantajlar bulunmuyor.

Geçtiğimiz sene, yani 2022 yılında Black Friday gününde piyasaya çıkan Eyfel Kulesi (10307) setini almak için Paris’e gitmiştim. Paris LEGO Store gezisi videosunda 2022 yılındaki Black Friday kampanyalarından bahsetmiştim. Hatta LEGO Eyfel Kulesi (10307) setinin inceleme videosunda da hediye setleri daha yakından tanıtmıştım.

Bu sene de LEGO benzer bir kampanya yürüttü. Yine Black Friday gününde çok büyük bir set piyasaya çıkardı: LEGO Avengers Kulesi (76269). Black Friday dönemine özel olarak da hem Avengers Kulesi setini alanlara hem de belli tutarda alışveriş yapanlara hediye setler verdi. Videomda tüm hediye setleri ve Black Friday kampanyalarını bulabilirsiniz.

Total
0
Paylaşım
Benzer İçerikler