Haftalık Bülten

Oyun ve sinema konusunda her hafta gördüğüm ve ilginizi çekeceğini düşündüğüm, genel olarak haftanın özeti diyebileceğim mailler göndereceğim. Eğer aşağıdaki kısımdan bu bültene abone olursanız, haftalık olarak önemli haberleri sizinle paylaşabilirim.

  • Haberler konusunda herhangi bir link ayrımı yapmıyorum. Sadece Türkçe paylaşmaya dikkat ediyorum. Türkçe yayın yapan tüm sinema ve oyun sitelerinden link paylaşabilirim.
  • Haftalık olarak göndereceğim. Haftanın özeti anlamında olacak. Ben paylaşmaktan keyif aldığım için haberleri sizinle paylaşacağım, siz haftanın önemli haberlerini kaçırmamış olacaksınız 🙂

Not: Henüz mail gönderimine başlamadım ama aşağıdaki kutuya mail adresinizi yazarsanız başladığım anda ilk maili otomatik olarak alabilirsiniz.

[newsletter]

Fenerbahçe’nin çok acil topla oynama manyaklığından vazgeçip biraz topun arkasına geçmesi gerekiyor. Bizde kilit açacak oyuncu olmadığı sürece bu kadar topla oynama karşısında kapanan takıma karşı bir şey yapamıyoruz. Daha kontra atak futboluna dönmeliyiz.

Daha fazla

Beni Takip Edin

JestmanTR

Jestman